MEIE TEGEMISED

MEIE TEGEMISED 2019/2020 ÕPPEAASTAL

 

SEPETEMBER

2.sept – Õppeaasta pidulik avamine (rühmades)

4.sept – Sipsikud külastavad Balbiino Jäätisemuuseumi

12.sept – Sipsikud osalevad keskkonnahariduse õppeprogrammis “Hakkamasaaja looduses”

16.sept - Fotonäitus “Minu vahva suvi!” (Päikesejänkud ja Naerulinnud)

19.sept – Teater Sõber “Maailm kohvris” saalis kell 10.00

20.sept – Maailmakoristuspäev “Teeme puhtaks oma tänavad” kell 10.00 (Sipsikud)

23.sept – Sügise sünnipäev “Siilike ja sügis” kell 10.30 saalis

26.sept – Päikesejänkud külastavad Staabi- ja Sidepataljoni

 

Lastevanemate koosolekud: 

5.sept – Lotted kell 17.00

9.sept – Naerulinnud kell 16.30

11.sept – Mõmmikud kell17.00

12.sept – Päikesejänkud kell 17.00 saalis

12.sept – Mürakarud kell 17.00

16.sept – Lepatriinud kell 17.00

17.sept – Sipsikud kell 17.30

 

OKTOOBER

2.okt  – Mürakarud lähevad Ajaloomuuseumi võrdlema tänapäevaseid pidusid ja traditsioone keskaegsete pidustuste ja maailmapildiga

4.okt -  Õpetajate päev koos Ühisgümnaasiumi õpilastega

14.okt - Päästeameti koolitusprojekti „Tulest targem” kell 10.00 (Sipsikud)

15.okt – Martsipanigalerii külaskäik (Mürakarud)

15.okt – Karamelli töökoja külastus (Päikesejänkud)

16.okt – Heino Seljamaa Teater Kohvris “Suur Peeter ja Väike Peeter” (Liivalaia 30 kell 9.30, Lembitu 14 kell 11.00)

17.okt – Mürakarud külaskäik Olde Hansasse ja vanalinna

22.okt – Spordipäev Tallinna Südalinna Kooli saalis kell 10.00-12.00

24.okt – Mürakarud lähevad Ajaloomuuseumi võrdlema tänapäevaseid pidusid ja traditsioone keskaegsete pidustuste ja maailmapildiga

29.okt – Pildistamine kell 9.30 (Lembitu 6)

30.okt - Pildistamine kell 9.30 (Lembitu 14)

31.okt – Pildistamine kell 9.30 (Liivalaia 30)

1-31.okt – Liivalossi erinevates majades näitus “Vana aja asjad”

31.okt- 31.jaan – Lepatriinude küünlaümbriste kogumise projekt “Küünlaümbriseid ei viska prügikasti”

 

NOVEMBER

2.nov – Lasteteater Trumm “Lambaarst” (Liivalaia 30 kell 9.30; Lembitu 14 kell 10.40)

4.nov – Mürakarudele ja Mõmmikutele tuleb külla politsei kell 10.30

6.nov – Isadepäeva QR-koodi matk kell 16.30

8.nov – Külla tulevad Mardisandid Sipsiku Lasteaiast (kell 10.00 saalis)

12.nov – Sipsikud ja Mürakarud lähevad Tädu loodusrajale

15.nov – Sipsikud lähevad Estonia Teatri kammersaali vaatama etendust “Punamütsike”

25.nov – Sipsikud lähevad Sipsiku Lasteaeda Katri jooksma kell 10.00

26.nov – Mürakarud külastavad Kasside Turvakodu

4-15.nov – Sügistalgud (Liivalaia 30 ja Lembitu 14 õuealal)

28.nov – Future Live külastus kell 10.00 (Päikesejänkud vaatavad tulevikku läbi interaktiivsete tegevuste)

 

DETSEMBER

3.dets – Jõululaat kell 16.30 (Lembitu 6)

5.dets – Jõululaat (Lembitu 14 kell 16.30; Liivalaia 30 kell 16.00)

10.dets – Lotted lähevad õppekäigule Kesklinna trammidepoosse “Kus trammid magavad?”

 

Jõulupeod:

12.dets – Lepatriinud kell 16.00

16.dets – Naerulinnud kell 16.00

16.dets – Päikesejänkud kell 17.00

18.dets – Mõmmikud ja Mürakarud kell 17.00

19.dets – Lotted kell 16.30

19.dets – Sipsikud kell 17.30

 

JAANUAR

9.jaan – Koolirühmale jäätmealane näitemäng koos praktiliste harjutustega kell 11.00 (Sipsikud)

21.jaan – Päikesejänkud lähevad kinno vaatama filmi “Lumekuninganna 2″

23.jaan – Hea Tuju Teater “Karlsson katusel” (Liivalaia 30 kell 9.30; Lembitu 14 kell 11.00)

28.jaan – Uisuhommik Tondiraba jäähallis kell 10.00 (Sipsikud)

29.jaan – “Rõõmsa Roti Retk” Harku metsa koos sõpruslasteaedadega, tervitamaks uut aastat Hiina kalendri järgi

29.jaan – Hoolekogu koosolek kell 17.00 saalis

30.jaan – Sipsikud külastavad Fotografiska näitust “Mere leiud” kell 10.00

 

Arenguvestlused:

28.jaan – Mürakarud

30.jaan – Mürakarud

 

VEEBRUAR

4.veebr – Juubelipeo peaproov Rahvusraamatukogus kell 10.00-12.00

5.veebr – Lasteaia 60. juubel Eesti Rahvusraamatukogus kell 16.00

14.veebr – Lotted ja Sipsikud tähistavad sõprapäeva koos kino ja kostüümidiskoga kell 10.00

17.veebr – Lotted ja Sipsikud külastavad kino Artist, multifilm “Sipsik” kell 10.00

20.veebr – Miksteatri etendus “Erakordne veepudel” saalis kell 9.30 (kõik rühmad koos)

25.veebr – Vastlapäeva ja Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Kõrvemaal (ühisüritus kogu lasteaiaga)

27.veebr – “Eesti keele kaunis kõla” eelvoor (Sipsikud) kell 10.00

 

MÄRTS

2.märts -  Lottedele tuleb külla hambahaldjas kell 9.30.

10.märts -  Kesklinna lasteaedade spordipäev Tallinna Spordihalliskell 10.00 (Sipsikud) (jääb ära)

13.märts – Lotted külastavad Tallinna Keskraamatukogu, osalevad tunnis “Miti mängud” kell 10.00 (jääb ära)

17.märts – Koostöösündmus sõberlasteaedadega “Lapse laul on muinasjutt” Hopneri majas kell 10.00 (Sipsikud) (lükkub edasi)

19.märts – Lasteteater Trumm “Lugu sinisest siilist” (Liivalaia 30 kell 9.30; Lembitu 14 kell 10.30) (jääb ära)

30.märts – Lauluvõistluse “Terakeste lauluhääl” eelvoor kell 10.00 saalis (Sipsikud ja Lotted) (lükkub edasi)

31.märts - Lauluvõistluse “Terakeste lauluhääl” eelvoor kell 10.00 saalis (Mürakarud ja Mõmmikud) (lükkub edasi)

 

Arenguvestlused:

3.märts – Sipsikud

5.märts – Sipsikud

10.märts – Lotted

11.märts – Mõmmikud

12.märts – Mõmmikud

12.märts – Lotted

16.märts – Naerulinnud (jääb ära)

17.märts – Naerulinnud (jääb ära)

18.märts – Päikesejänkud (jääb ära)

19.märts – Päikesejänkud (jääb ära)

6.aprill – Lepatriinud (jääb ära)

13.aprill – Lepatriinud (jääb ära)

 

APRILL

1.aprill - Lauluvõistluse “Terakeste lauluhääl” eelvoor kell 10.00 saalis (Lepatriinud, Päikesejänkud ja Naerulinnud) (lükkub edasi)

8.aprill - Lauluvõistluse “Terakeste lauluhääl” finaal kell 10.00 saalis (lükkub edasi)

16.aprill – Teater Sõber “Kaks päeva maal” kell 11.15 saalis (jääb ära)

 

Lehte uuendati: 16/03/2020

Lehekülge haldab: Triin Tamsalu, õppealajuhataja Tel 6466567, e-post: Triin.Tamsalu@liivalossi.edu.ee