HOOLEKOGU

Liivalossi Lasteaia hoolekogu 2019-2020 õppeaastal

 

NAERULINNUD: Triin Rõigas roigastriin@gmail.com

SIPSIKUD: Kristo Kokk kristo_kokk@hotmail.com   

LEPATRIINUD: Rein Saar saarerein@gmail.com

MÜRAKARUD: Kerli Kaldoja kerli.kaldoja@gmail.com

MÕMMIKUD: Pille-Riin Tamsalu prtamsalu@gmail.com

LOTTED: Riina Vesso riinav@gmail.com

PÄIKESEJÄNKUD: Ulvi Kroon-Mürk ulvikroon@gmail.com

ÕPETAJATE ESINDAJA: Kadi Seeme Kadi.Seeme@liivalossi.edu.ee

KESKLINNA VALITSUSE ESINDAJA: Merike Lahe merike.lahe@tallinnlv.ee

 

Lehte uuendati: 20/09/2019

Lehekülge haldab: Triin Tamsalu, õppealajuhataja Tel 6466567, e-post: Triin.Tamsalu@liivalossi.edu.ee